Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz 200

800 EUR

Shitet nga: Miki Dje 02:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
200
Podatoci na tell br
Leaflet
Në fillim