Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz -07 viti 2.0 cdi automatik

7 999 EUR

Shitet nga: A.I 18 Nën 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
200
Vetura eshte ne gjendje te rregullt 4 dizna te reparuara me garancion me shkrim 1 vjecar, 4 grejac me garancion 1 vjecar servisim i bere para 1 muaji , mundet me ndrim vetem me golf 7 .
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione