Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz CDI 220

3 000 EUR

Shitet nga: Mercedes 14 Jan 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Dibrë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
220
-Prodavam Mercedes Benz CDI 220.
-Godina 2001 a model od 2003 god.
-Registrirana cela godina do 22.12.2021.
-Senzori predni,zadni kako i vo menjacot.
-4 novi gumi so aluminski bandashi original od Mercedes.
-Elektronski sedishta.
-Aerbeg
-Elektronski retrovizori
-2 original elektronski klucevi od Mercedes
-Servisirana
Vredi da se vidi i proba vo sekoe vreme a dodeka za seriozni kupuvaci ima i prostor za dogovor.
Moze i zamena so vasa doplata za pomala kola.
Mercedes
072750209
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione