Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes E220

0 MKD

Shitet nga: Prilep 19 Shk 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
220
Mercedesot e EXTRA socuvan nema maana se vi e objasnato na oglasot
2010 god
bela boja
Tittronik
ima pominato 180 000 km
gorivo nafta
MK registracija + Full OPREMA
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione