Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz E clasa 220 CDI avtomatik

17 000 EUR

Shitet nga: Vlatko 19 Dhj 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
220
Se prodava Mercedes E clasa 220 CDI Avtomatik, 230000 km pominato, ima prostor za dogovor , bez zameni. Kolata e redovno odrzavana...
Leaflet
Në fillim