Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz e klasa 220 avtomatik

6 000 EUR

Shitet nga: Predrag 28 Qer 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
220
Kolata e dobra socuvana
Motorot staklo redovno servis praveno
Ulje na menjac Redovno menuvano
Predrag
071500520
Leaflet
Në fillim