Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz E220cdi blutec avangard full oprema

Shitet nga: Mercedes 15 Dhj 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
220
Se Prodava Mercedes-Benz E220cdi blutec Avangard 2010g full oprema
Navigacija
Tempomat
Komandi na vollan
ELEKTRIKA NA SITE stakla
Dvozonska klima i mnogu druga oprema
Cena po dogovor
071287214
Mercedes
071287214
Leaflet
Në fillim