Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes C 220

1 300 EUR

Shitet nga: nikola 17 Pri 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
220
se prodava mercedes c 220 registriran e do septemvri 2018 ima 4 novi gumi smenet mu e kais gumata na kardanot novi amortizeri drzaci na motor drzaci na menjac nov akumulator napraven servis smeneti filtri pali vozi nema mana !
Leaflet
Në fillim