Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes CDI 220 1998

2 500 EUR

Shitet nga: Fatmir 06 Pri 01:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
220
CDI , KLIMA , EL STAKLO , CENTRALNA , FUL OPREMA
Leaflet
Në fillim