Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES-BENZ C220

Shitet nga: Zoran 04 Maj 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
220
PRODAVAM MERCEDES-BENZ C220, VO DOBRA SOSTOJBA. CENA PO DOGOVOR. TEL: 078 734 604
Leaflet
Në fillim