Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes E 220

7 000 EUR

Shitet nga: Ljupco 08 Nën 00:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
230
Prodavam mercedes E220 cdi 2004 godina vo extra sostojba..Kolata e so full oprema avant-garde...Cenata e fiksna I bez zameni....
Leaflet
Në fillim