Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes E 230

2 300 EUR

Shitet nga: Dejan 11 Sht 02:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
230
Registracija do 16.04.2018 so zelen karton
Napraven e servis pred eden mesec
Kolata ima plus cetri zimski gumi so bandazi
Leaflet
Në fillim