Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes Benz 230 -96

2 700 EUR

Shitet nga: Koki 18 Gush 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
230
Продавам Мерцедес Е230 elegance бензин со атестиран плин.Возилото е во одлична состојба.Регистрирана до октомври 2016 со зелен картон.Има и 4 зимски гуми.
Leaflet
Në fillim