Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes c220 cdi sport coupe-03

4 850 EUR

Shitet nga: Xxx 14 Sht 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
230
Mercedes c220 cdi sport coupe 2003 godina. So full oprema 2 orginal klucevi, servisna kniska, realni kilometrazi, tempomat, navigacia , dvd, klima, 6 brzini, folii so atest, mnogu sacuvan skoro nov, donesena od germanija pred 1 godina.. I drugi.. Kola za dusa vredi da se vidi..
Leaflet
Në fillim