Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz C250 TD -98

3 000 EUR

Shitet nga: Lupco 17 Dhj 02:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Berovë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
250
Kolata e vo odlicna sosjtoba so celosna oprema.

***Airbag (vozac, sovozac i dvete predni vrati)
***Elekticni prozorci
***Elektricni retrovizori
*** ASR - protiv prolizguvanje
*** ABS
*** Aluminiumski bandazi 15ki
*** Klima
Kolata vredi da se vidi.
Leaflet
Në fillim