Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz Glc 250D 204hp 4-Matic Sport

33 400 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AutoWelt.mk 19 Pri 15:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
AutoWelt.mk
Peugeot 508 1.6Hdi 115hp Active 9 200 ЕУР
Peugeot Boxer 2.2Hdi 110HP 10 300 ЕУР
977 Mercedes-Benz C-Klass C250D AMG COUPE SPORTLIN 35 600 ЕУР
VW Golf 7 1.6TDI 110HP 11 800 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Koçan
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
250
ШИФРА: 200457

Сите детали и повеќе слики за возилото како и комплетна понуда на сите наши возила погледнете на:

WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Vizitoni faqen e biznesit tonë
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Tregoje në hartë
078203200
https://info@autowelt.mk
AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk
IVECO DAILY 65C 6 800 ЕУР
VW Passat VARIANT 2.0TDI 140HP 9 300 ЕУР
BMW 5 520D 190hp Sportline 30 700 ЕУР
Audi Q5 2.0TDI 150HP 19 800 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione