Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz C270 automatic

4 200 EUR

Shitet nga: Mercedes 04 Dhj 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
270
Se prodava Mercedes c270 cdi
170ks, 2001 god, Avtomatik
Zatemneti stakla 40% so orginal folija so UV zastita
Kolata e socuvana vo dobra sostojba
Ima amortizeri pod garancija, smeneto ulje
Nov akulumator pod garancija, kais i zategac smeneti, Ulje na menjac smeneto
Od oprema
El siber, El stakla, El sedista, Greaci na retrovizori i el podesuvanje, kopcinja na volan, servo abs esp asr
Navigacija Aux CD(harman kardon so woofer)
Aluminiumski bandasi 16” so dva para gumi
Bez zamena
Mercedes
071377842
Leaflet
Në fillim