Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES E 290 95 KW

3 800 EUR

Shitet nga: //// 15 Shk 07:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
290
PRODAVAM MERCEDES E 290 95 KW SILA TURBODIZEL SO 5 CELINDRI SO KLIMA URED UVEZENA OD GERMANJA VTOR GAZDA IMAM POMINATO 307196 KM . 1996 GOD. VO EXTRA SOSOTOJBA,SVE FUNKCIONALNO NA NEGO.BEZ GRAM KOROZIJA NAPRAVEN KOMPLETEN SERVIS SMENETO PREDNI I ZADNI PLOCKI REGISTRACIJA DO 15 MART 2018 GOD CENATA 3800 EUR MOZAM DA SIMNAM DO 3600 EUR TOLKU MOZAM DA SIMNAM NI EVRO PODOLE Samo DOJDETE I KE SE UVERITE SAMITE ZA KOLATA TEL 077531 -776 OD Skopje. Hitno !!! SAMO DA NAPOMENA SAMO OZBILNI KUPCI ODGOVARAM!!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione