Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz S 320

Shitet nga: Vlatko 04 Sht 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
320
Se prodava Mercedes S320 Cdi
Leaflet
Në fillim