Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES ML 400 CDI -01

Shitet nga: IME 17 Tet 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
400
185 KW
REGISTRIRANO DO 24-07-2016
Leaflet
Në fillim