Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz Avtobus

4 500 EUR

Shitet nga: Avdi 24 Nën 02:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
450
avtobus mercedes 405
Leaflet
Në fillim