Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz b180 automatic diesel panorama

5 500 EUR

Shitet nga: Mercedes 21 Nën 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
B 180
Mercedes b180 (80kw) automatic diesel panorama
Full.oprema
Nova gumi
Led lights
Mercedes
072264772
Leaflet
Në fillim