Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz B 180 ITNO

4 800 EUR

Shitet nga: Сашо 23 Nën 07:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Veles
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
B 180
Registriran do juli, 2020 so zelen karton.
Mnogu mala potrosuvacka.
Bez investicii
Pali-vozi
Milica 075/25-65-65
Сашо
076443000
Leaflet
Në fillim