Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES B200 MOZE ZAMENA

5 200 EUR

Shitet nga: Кристијан 26 Shk 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
B 200
Се продава Мерцедес B200,2006 година,во екстра состојба,редовно сервисиран,фул опрема и регистриран цела година. Може замена за возила од 2006 па нагоре,со моја или ваша доплата.
Кристијан
078317189
Leaflet
Në fillim