Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz B 200cdi Avangard

3 550 EUR

Shitet nga: Sashko 27 Dhj 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kaftë
Komuna
Vinicë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
B 200
Voziloto e so ful oprema Avangard klima koza greaci panorama krov i dr.za poveke info.071242632
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione