Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes Benz C 180T -99 xenon klima

2 250 EUR

2 950 EUR

Shitet nga: Mercedes 05 Mar 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 180
Registracija so zelen karton do 08/2015.
Zimski + letni trkala, klima, Xenon, krovni alumin.nosaci
Uvezen 2010 godina, eden gazda, vo odlicna tehnicka sostojba. Ima 3 originalni kluca.
Originalana kilometraza, so servisna kniska, servisiran vo ovlasten servis. Nema plinski ured, a moze da se vgradi po zelba.
Mercedes
070/397877
Leaflet
Në fillim