Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES BENZ C180 d NOV

18 900 MKD

Shitet nga: SS 25 Nën 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kaftë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 180
Se prodava Mercedes Benz C180 d maksimalno socuvan od prv sopstvenik so pominato 129.000km potvrdeno so digitalna servisna istorija, bez nikakvi vlozuvanja. Voziloto ima odlicni performansi i mnogu niska potrosuvacka.

Oprema:
Kozen enterier,
Navigacija,
Elektrika na prozori i retrovizori,
Elektrika na zadna vrata i roletna,
Elektricna fabricka vgradena kuka,
Brake assistent,
Tempomat,
Parktronic,
Novi gumi

Ve molam samo seriozno zainteresirani i bez zameni
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione