Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes C 200 CDI

3 300 EUR

Shitet nga: Ристе 07 Maj 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Kavadar
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 200
Kolata e vo odlicna sostojba za nejzini godini, odrzavana e na vreme servisi se komplet domacinski vozena
cenata ne e fiksna
071-219-167 moze i na ovoj broj da go barate Nikola
Ристе
071-350-465
Leaflet
Në fillim