Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes Benz C200 CDI -09

12 700 EUR

Shitet nga: mihael 04 Shk 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200
Mercedes Benz C200
2009 Godina
Registrirana do Juli 2016
Zelen Karton
194 500 Kilometri Pominati
Navigacija
Tempomat
Bord Kompujter
8x Air Bag
Elektricni Retrovizori
Greenje na sedista
Aluminski Bandasi
Nema Zamena Samo Kes
Në fillim