Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes C 200 cdi full oprema -02

0 EUR

Shitet nga: Denis 06 Mar 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200
Mercedes c klasa so ful oprema,uvezeno od svajcarija ,plateni site davacki do registracija vo makedonija....socuvano e kako novo!! za povejce informacii na tel: 070636550 vo sekoe vreme!!!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione