Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz C 200 CDI

4 000 EUR

Shitet nga: C200 23 Maj 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 200
Se prodava Mercedes C200 CDI , redizajn, karavan, so manuelen menuvac. So Sk tablici. Registriran so zelen karton do 10 .2019. Tel: 078 41 33 55. Viber i whatsapp
Leaflet
Në fillim