Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES C 200 CDI -02

4 500 EUR

Shitet nga: Zoran Stojanov 20 Pri 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200
Se Prodava Mercedes Avtomatik Mnogu Socuvan Kako nadvoresnost taka i enterier navigacija Servisiran Smeneto ulje vo motor i menjac diskovi i plocki Pred 1 nedela So novi gumi Registriran Do Noemvri 2018+zelena karta bez nikakvi Vlozuvanja
Zoran Stojanov
070480663
Leaflet
Në fillim