Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES C200 CDI

4 500 EUR

Shitet nga: DENI 18 Pri 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200
MERCEDES kako na slikite reg cela god zelen karto bez nikakvi vlozuvanja
Leaflet
Në fillim