Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz C 200

9 750 EUR

11 500 EUR

Shitet nga: Zoran Lazarov 02 Jan 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200
Mercedes C 200, 2010 godona.
Voziloto e kupeno vo Republika Makedonija od MakAutoStar Skopje.
Registrirano do 10 mesec 2019 godina.
Voziloto e vo odlicna forma.
Promeneto e potisna ploca, lamella, amortizeri, baferi, llanec so zategaci, cauri, dizni.
Zoran Lazarov
070210403
Leaflet
Në fillim