Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes C 200 kompresor -01

Shitet nga: kire 20 Pri 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200
se prodava mercedes c200kompresor,2001godina vo odlicna sostojba .kolata ima servisna kniska.078237073/
Leaflet
Në fillim