Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes C 200 - 94

2 000 EUR

Shitet nga: Rexho 10 Shk 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200
Mercedes C-Klasa dizel od 1994 godina
- centralno
- elektrika na predni stakla
- elektrika na retrovizori
- siber
- ABS
- SRS
- servo
- Airbag x 2

Registrirana do Noemvri 2015 g.

Moze i zamena za golf 4 dizel nad 2000 g. ili bmw 320 dizel
Leaflet
Në fillim