Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes C 220 -05

Shitet nga: sande 08 Gush 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
cena po dogovor
Leaflet
Në fillim