Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz C 220

13 900 EUR

Shitet nga: sami 22 Nën 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
C 220
Top Sostojba,
bez zameni
Leaflet
Në fillim