Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes C220 cdi avantgarde -00

0 EUR

Shitet nga: ice 06 Mar 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Se prodava mercedes C220 cdi avantgarde so komplet oprema redovno servisiran i registriran cela godina cena po dogovor tell... 075820520
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione