Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes Benz C 220

2 000 EUR

Shitet nga: Naser 27 Qer 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Se prodava Mercedes-Benz C 220 vo ispravna sostojba , 1995 godina ,registriran , so zelen karton , 300,000 km ,
servisiran vo februari 2017 godina, ima klima , novi gumi ,prva registracija 1997, cena po dogovor.

Shitet kerri Mercedes Benz C220 ne gjendje te mire (rregullt) , viti i prodhimit 1995, i regjistruar , me karton te gjelbert ,300.000 km, i servisuar ne shkurt 2017 , posedon klime , goma te reja, regjistrimi i pare 1997, cmimi sipas marrveshjes.
Leaflet
Në fillim