Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes cdi 220 avantgarde -01

Shitet nga: zoki 27 Nën 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 220
Kolata e vo mnogu dobra sostojba i e rigistrirana cela godina so zelen karton i novi gumi na nego,od oprema ima se
Leaflet
Në fillim