Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes Benz C 220 -02

5 500 EUR

Shitet nga: Emil 08 Jan 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Ohër
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 220
Itno se prodava Mercedes - Benz 220 CDI, avtomatik tiptronik, digitalna klima, parking senzor, registriran do 2016, prv sopstvenik
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione