Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes Benz c220 cdi

4 199 EUR

Shitet nga: omer 05 Sht 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
kolata e na dobra sostojba nema nigde skapana ne udrena. registrirano do 07.2019g od oprema poseduva
-KLIMATRONIK
-TEMPOMT
-TIPTRONIK
-BORD-KOMPJUTER
-SENZOR PARKING PRED I NAZAD
-ESP
-KOM. NA VOLAN
-4 NOVI GUMI +
VREDI DA SE VIDI I DA SE PROBA VO SEKOE VREME.
-BROJ ZA KONTAKT*********/ 075-381-221
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione