Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes C 220

5 800 EUR

Shitet nga: Aleksandar Pavlovski 18 Nën 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Voziloto e vo besprekorna sostojba , celosno servisirano menjac i motor ima 4 novi diskovi i plocki , novi gumi.
Bez zameni.
Aleksandar Pavlovski
070358999
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione