Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes C 220 -02

5 500 EUR

Shitet nga: Loki 11 Dhj 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Kupe
Modeli
C 220
registriran,servisiran,so novi zimski gumi,klimatronik,so siber,ima dva para bandazi,prva registracia mu e tuka,mozna zamena za golf 5
Leaflet
Në fillim