Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES C220 AVANGARDE MANUEL

0 MKD

Shitet nga: MUJO 07 Dhj 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
MERCEDES C220 AVANGARD MANUEL
GODINA ..2003-2002
OPREMA:
KOZA
ABS
ESP
TEL.
ALLUMINSKI BANDASI SO DOBRI GUMI
SEGA E UVEZEN OD BELGIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA
..MOZE I ZAMENA .. ZA KON..TEL...070519004
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione