Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz C 220

Shitet nga: Arifi Dje 04:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Mercedes.benz
C220
2007
Novigumi
Novi fllegi
🇨🇭🇨🇭
Leaflet
Në fillim