Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz AMG packet C 220 cdi -05

0 MKD

Shitet nga: mercedes 17 Jan 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Oprema: ABS Alarm Aluminiumski bandazi 18 Avtomatski klima ured CD player Centralno zaklucuvanje Tempomat Stranicni i predni vozdusni pernicinja -predni i zadni Electricni prozori Elektricni retrovizori Samosobiracki retrovizori Xenon Electricno podesucanje na sedista Sediste na pumpanje - vozacko ESP Maglenki MP3 Navigacija Bluetooth povrzuvanje Multifunkcionalen kozen volan Elektricno podesuvanje na volan On-board computer Parking assist system sensors predni Parking assist system sensors zadni Kick down kopce Itn..... Kolata e donesena pred dva dena od Svajcarija, AMG serija so full oprema, so pominati 230000 km so servisna kniska, napraven e celosen servis pred eden mesec i e smeneto uljeto vo menuvacot, , moze da se proveri vo bilo koj servis.. Cena po dogovor. 070664290
mercedes
070664290
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione