Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES C 220 CDI AVANGARD SPORT EDITION

0 EUR

Shitet nga: Avni Abdulai 07 Mar 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Se ptodava mercedes c220 cdi avangard so full oprema servisiran i so servisna kniska vo odlicna sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme nov uvoz
Avni Abdulai
070292577
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione