Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes C 220 Perfekno Socuvana

4 200 EUR

Shitet nga: Mercedes 09 Dhj 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
C220
2002 Godina
4 zimski novi gumi.
3 letni novi gumi.
Alimunski bandaz
Avtomatski menjac bez problemi
Mercedes
070363946
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione